Contact Us

Hebei Jinmai Kallëp Co, Ltd

Adresë

Zhandao lakueshëm Hekuri Zone, Shijiazhuang qytetit, provincës Hebei, China

telefon

0086-311-87036110

0.086-13833393902

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne