Contact Us

Хебеј Jinmai Лиење копродукции, ООД

адреса

Zhandao податлив железо зона, Shijiazhuang град, провинција Хебеј, Кина

Е-пошта

телефон

0086-311-87036110

0086-13833393902

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас