• 30 години на производство искуство

  30 години на производство искуство

  2.000 тон излез месечно

 • 12 години извоз искуство

  12 години извоз искуство

  страстен тим за продажба на услуги

 • 100% контрола на сите процесот на производство

  100% контрола на сите процесот на производство

  Испитување со притисок 100%

Избрана Производи

Хебеј JINMAI КАСТИНГ CO., LTD., Кој со име Luquan ZHANDAO QIAOXI податлив железо цевководни фитинзи CO., LTD., Била изградена во 1988 година, и го основал во 1998with инвестицијата на ¥ 360 million.Our фабрика постојниот кадар на повеќе од 1000 луѓе , кој се наоѓа во Zhandao податлив железо зона, Shijiazhuang Сити, Luquan округ .Covering површина од 40 илјади квадратни позиција meters.Our е доминантна и има удобен сообраќај.

 

 

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Интернет разговор!