2.4 Mpa testimi presion 1/2 "Casting Pipe pjesë që del përpara Montimi

2.4 Mpa testimi presion 1/2 "Casting Pipe pjesë që del përpara Montimi

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Size: 1/2" 3/4", 1/2"-6" Material: malleable iron Standard: BS Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Model Number: 322 Brand Name: QIAO Standard or Nonstandard: Standar...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Size:
1/2 "3/4", 1/2 "-6"
materiali:
hekuri i epshëm
standard:
BS
Vendi i origjinës:
Hebei, China (Mainland)
Numri Modeli:
322
Emri Markë:
QIAO
Standard ose jostandarde:
standard
Certifikata:
ISO 9001 BV SGS
Aftësia e prodhimit:
2000 ton në muaj
Presioni i punës:
1.6MPa
presioni Testing:
2.4 Mpa
zahmet:
<HB150
forca elastik:
> 330N / MM
Lloji:
Banded, Plain, Beaded
Useness:
përdorur gjerësisht lidhur me gypat me ujë, naftës, gazit dhe kështu me radhë
A ju fabrikë:
po
SupplyAbility
2000000 Copë / copë në muaj 1/2 "tub fllanxhë përshtatshëm
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
port
Tianjin
Koha Lead :
Transportohen në 7 ditë pas pagesës

2.4 Mpa Testing Pressure 1/2" Casting tub FlangeNO. 322 fllanxhë

madhësi

1/2 "-6"

certifikatë

ISO 9001 BV SGS

Aftësia e prodhimit

2000 ton në muaj

presioni i punës

1.6MPa

presioni Testing

2.4 Mpa

fortësi

<HB150

forca elastik

> 330N / MM

lloj

Banded, Plain, Beaded

Useness

përdorur gjerësisht lidhur me gypat me ujë, naftës, gazit dhe kështu me radhë

Jeni fabrikë

po

  


1) dërgesë të shpejtë: nga linjës reputacion anijeve dhe dokumentet profesionale

2) ngarkesave photo: para dhe pas ngarkimit në enë

3) Paketimi: paketim i ri dhe i fortë anije që lundron mirë; si kërkesë të veçantë blerësit

4) shërbimin më të mirë pas dërgesës me email

5) reagime email pasi përdoruesit përfundimtarë marrë ngarkesë

6) Shërbimi ofertë në 24 orë x 365 ditë 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Chat Online!