2.4 Mpa тестирање на притисокот 1/2 "Лиење цевки вклучите Прирабница

2.4 Mpa тестирање на притисокот 1/2 "Лиење цевки вклучите Прирабница

Краток опис:

Overview Quick Details Size: 1/2" 3/4", 1/2"-6" Material: malleable iron Standard: BS Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Model Number: 322 Brand Name: QIAO Standard or Nonstandard: Standar...


детали за производот

Тагови производ

Преглед
Основни детали
големина:
1/2 "3/4", 1/2 "-6"
материјал:
податлив железо
стандард:
БС
Место на потекло:
Хебеј, Кина (континентална)
Број на модел:
322
Бренд име:
Qiao
Стандардот или нестандардни:
стандард
Сертификат:
ISO 9001 BV SGS
Производство способност:
2000 тони месечно
Работен притисок:
1.6MPa
притисок за тестирање:
2.4 Mpa
цврстина:
<HB150
Издржливост на истегнување:
> 330N / MM
тип:
Зрнестото, обична, Beaded
Useness:
широко се користи поврзани со цевки со вода, нафта, гас и така натаму
Дали сте фабрика:
Да
SupplyAbility
2000000 парче / парчиња месечно 1/2 "монтирање прирабница цевки
Пакување и испорака
пакување Детали
Порт
Тијанџин
Водечко време :
Испраќаат во рок од 7 дена по исплата

2.4 Mpa Testing Pressure 1/2" Casting цевки и фитинг FlangeNO. 322 Прирабница

големина

1/2 "-6"

Сертификат

ISO 9001 BV SGS

способност за производство

2000 тони месечно

работен притисок

1.6MPa

притисок тестирање

2.4 Mpa

цврстина

<HB150

Јачина на истегнување

> 330N / MM

тип

Зрнестото, обична, Beaded

Useness

широко се користи поврзани со цевки со вода, нафта, гас и така натаму

Дали сте фабрика

Да

  


1) брза испорака: со наводен превозот линија и професионални документи

2) карго Фото: пред и по вчитувањето на сад

3) Пакување: нова и силна здрав пакување; како посебно барање на купувачот

4) најдобра услуга по пратка со е-мејл

5) повратни информации е-мејл по крајните корисници доби карго

6) понуда на услуги во рок од 24 часа x 365 дена 

 


  • Тема:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Интернет разговор!