FAQs

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Може ли да ми дадете вашата цена?

Во ред, молам да ми испратите вашата цел со детали како што се: големина, количество, ТЕЖИНА (што го сакате.) И така натаму.

Што е вашата главна производи?

на:

1): податлив железо цевководни фитинзи како што се: лакт, мета, крст, синдикатот, брадавиците, прирабници наведнуваат приклучок сокет капа черупка и така натаму.

2): челик фитинзи: влечната спојка цар брадавици.

Што е со површинска обработка?

Еден: Сега можеме да снабдување топло поцинкуван натопи, електрични поцинкуван и црна боја.

Кој стандард може да ви дадат?

Еден: Можеме три стандардни ПНП, BS, DIN стандард со зрнестото, брадестиот, и прости.

Колку долго ќе биде испорака?

Еден: Општо земено тоа ќе биде месец за еден сад.

Како за исплата?

Еден: Во моментов можеме да го прифатиме L / C, T / T.

Сакаат да работат со САД?