Carbon steel flanges

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
materiali:
hekur
Technics:
Që hedh
Lloji:
fllanxhë
Vendi i origjinës:
Hebei, China (Mainland)
Numri Modeli:
321
Emri Markë:
NPT
Lidhje:
femër
Shape:
i barabartë
Kodi Udhëheqës:
gjashtëkëndësh
Aplikacion:
gazit e naftës ujë
Size:
1/2 "~ 6"
forca elastik:
> = 330N / MM
Certifikata:
ISO 9001: 2008
prsssure punës:
1.6MPa
zahmet:
<= HB180
standard:
BSP
Trajtim sipërfaqësor:
Hot zhytur galvanizuar
thread:
DIN BS NPT
Emri:
Fllanxhat
SupplyAbility
2000 Ton / ton në muaj
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
kartoni withpallet, qese plastike, kuti kartoni apo si për kërkesën tuaj.
port
Tianjin
Koha Lead :
30-45days

përshkrim i produktit

 Emri i produktit: Fllanxhat çeliku të karbonit

Kategoria e produkteve

tub lakueshëm hekur

Llojet

Bërryla, Tees, kalon, Sockets, nipples Bushings, Sindikatat, Bends, Backnuts, Caps

Mbarimi

Hot zhytur galvanizuar, Electtro galvanizuar, Black

Sizes

1/8 "-6"

Marka

Qiao, QXM, CWD

certifikatë

ISO9001, BV TUV

formë

Plain, lidhi, Beaded

llojet Connection

Mashkull, Femër, Male & Female

dimension

EN 10242, ASME B 16.3, ISO 49, BS 143, SI255, ES 888

Materialet lakueshëm Hekuri

KTH 350 ~ 10, KTH300 ~ 06, KTH 330 ~ 08 Black Heart

Thread Standard

ISO 7/1, NPT ANSI B1.20.1, DIN 2999

dhënat mekanike

dhe performanca

Forca elastik> 330N / mm 
Presioni i punës është 1.6MPa 
presion Test është 2.4Mpa 
zahmet <HB180 
Zgjatimi> 10%

Temperatura e punës: -20 për 300 shkallë

paketim

kartoni withpallet, qese plastike, kuti kartoni apo si për kërkesën tuaj. 
Madhësia kartoni: 470 * 305 * 195

Aplikacion

Këto pajisje janë përdorur gjerësisht si lidhjet e tubave për transportin e ujit, naftës, ajri, gaz, etj.

Ne gjithashtu mund të prodhojnë sipas nevojave tuaja.

Certifikatat


 

Packaging & Shipping

 

Shërbimet tona

  Mund të personalizohet paketimit kaci kuti kartoni.

FAQ

 Q: A jeni kompani apo prodhuesi tregtare?

A: Ne jemi fabrikë.

Pyetje: Sa kohë është koha juaj e ofrimit?

A: Në përgjithësi ajo është 30-45days.

Q: A ju ofrojnë mostra? është i lirë apo ekstra?

A: Po, ne mund të ofrojmë të mostrës për të ngarkuar të lirë, por nuk paguajnë koston e mallrave.

 

Shkarko si PDF

-->

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

    Related products