1-1 / 4 "150 lbs epshëm hedhur tub hekuri i përshtatshëm thread fllanxhë

1-1 / 4 "150 lbs epshëm hedhur tub hekuri i përshtatshëm thread fllanxhë

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Material: Iron Technics: Casting Type: Flange Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Model Number: 321 Brand Name: QIAO,QXM,CWD Connection: Female Shape: ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
materiali:
hekur
Technics:
Që hedh
Lloji:
fllanxhë
Vendi i origjinës:
Hebei, China (Mainland)
Numri Modeli:
321
Emri Markë:
Qiao, QXM, CWD
Lidhje:
femër
Shape:
i barabartë
Kodi Udhëheqës:
qartë
ngjyrë:
gi & black
sipërfaqe:
gi hot zhytur, gi elektrike, gi piqem
madhësia:
1/8 "-6"
standarde:
ANSI, BS, DIN
Woking presion:
1.6MPa
certifikata:
ISO9001
formë:
i barabartë
përdorimi:
përcjellë ujë, gaz, naftë
Zgjatimi:
> 8%
Emri:
fllanxhë
SupplyAbility
2000 Metric Ton / ton metrikë në 25000tons Muaji / Viti
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
port
Tianjin
Koha Lead :
25 ditë pas marrjes së depozitave

1-1 / 4 "150 lbs epshëm hedhur tub hekuri i përshtatshëm thread fllanxhë

 

 

përshkrim i produktit

 pruduction Përshkrimi

 

 

 

1) të sipërfaqes: 1-1 / 4 "150 lbs lakueshëm hedhur tub hekuri montim fije fllanxhë

material: hekur lakueshëm

2) të ndryshme: thjeshtë, kufizuar, beaded

seri: e rëndë, të mesëm, të lehta ...

3): 1/8 "-6 'të barabarta dhe reduktimin

4) standarde: standarde amerikane, britanike standarde, standarde Din

5) Certifikata: ISO9002 & BV

6) Përdorimi: lakueshëm piecesare extension hekuri lidhur gjerësisht për tubacionet për të përcjellë ujë, gaz, ajrit, vaj, etj si media

 7) Tthread.

Britishstandard

Americanstandard

DINstandard

Materialet: ISO5922

Materialet: ANSI / ASME / A197-79

Materiali: DIN1692

DimensionLISO49

Përmasat: ANSI / ASMEB16.3-85

Përmasat: DIN2950

Threads: ISO7 / 1

Temat: ANSI / ASMEB1.20.1

Thread: DIN2999

 

Produkt kryesor,


 

 tub Malleble hekur 

 


 

Packaging & Shipping

 paketim dhe të anijeve

1) qese plastike e brendshme atëherë  A kartoni  (470mmx305mmx195mm) ose  B kartoni (305mmx240mmx195mm)

2) në kartona me paletë

3) në qese thurur


 

HISTORIA FABRIKEN

 

1) histori të gjatë: e ndërtuar në vitin 1994

2) teknologji të përparuar dhe linjë automatike Produt

 

3) ISO9001 & BV certifikatë
4) pajisje lakueshëm ndryshme tub hekuri dhe pajisje ling plastike

5) mund të prodhojë hekur lakueshëm ndryshme tub sipas vizatimeve coustomers ose mostra

 


 

 

Shërbimet tona

 SHËRBIMI

1) prompshipment: byreputedshippinglineandprofessionaldocuments

2) cargosphoto: beforeandafterloadingintocontainer

3) paketim: newandstrongseaworthypacking; asbuyer'sspecialrequest

4) bestserviceaftershipmentwithemail

5) feedbackemailafterendusersreceivedthecargo

6) ofrojnë servicein24hoursx365days

 

 

kompania e Informacionit

 

                     HEBEI Jinmai Casting është zgjedhja awise për ju

Përparësitë

A.ourfactorycoveranareof28thousandsquaremetersandhavestrongoutput

B.advancedproductionequipmentandtechnology, suchasautomaticproductline, automatike

handlesandproductionline, plasticinjectionmachine, andsemi-automatichorizontalmolding

line, tunneltypeannealingfurnaceandexacttestinginstrumentandsoon.

C.wehavepassedthecertificateofISO9000firstclassquality.

D.wecanproducemalleableironpipefittingsaccordingtothedrawingandsamplesfromcustomers

E.Thecompanyhasalargemarketingnet, canprovidethebestproductsandthemostcomplete

të shërbimeve.

F.ThehighqualityofQIAO, QXMbrandpipefittingsisachievedbystrictqualitycontrolineverystage

ofthemanufacturingprocess.QIAO, QXMbrandhasliveduptoitsreputationforexcellence

inquality, varietyandpromptdelivery, whichisknownovertheworld.

Thebestpeople, makingbetterproducts


 

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products