SCH 40 челични цевки и фитинг БС навој цевка брадавиците

SCH 40 челични цевки и фитинг БС навој цевка брадавиците

Краток опис:

Overview Quick Details Material: STEEL Technics: Forged Type: Nipple Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Model Number: NIPPLE Brand Name: QIAO Connection: Male Shape: Equal Head Code: Square certification: ISO9000 & BV standard: BS SURFACE: Galvanized & Black PACKING: CARTON PRESSURE: 2.4MPA MOQ: 1000PCS Size: 1/2″ to 6″ brand: QIAO factory ability: 2000 ton per month SupplyAbility Supply...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  материјал:
  STEEL
  Технологија:
  фалсификувани
  тип:
  брадавица
  Место на потекло:
  Хебеј, Кина (континентална)
  Број на модел:
  брадавица
  Бренд име:
  Qiao
  Приклучување на мрежа:
  машко
  Облик:
  еднакви
  Раководител код:
  плоштад
  Потврдување:
  ISO9000 и Б.В.
  стандард:
  БС
  ПОВРШИНА:
  Поцинкуван и црна
  ПАКУВАЊЕ:
  ЦРТАН
  притисок:
  2.4MPA
  MOQ:
  1000pcs
  големина:
  1/2 "до 6"
  бренд:
  Qiao
  фабрика способност:
  2000 тони месечно
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  2.000 тон / тони месечно
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  Во кутии со / без палети
  Порт
  Порт Xingang
  :
  Во рок од 30 дена

  спецификации

  SCH 40 челични цевки и фитинг БС навој цевка брадавиците
  1.ISO9001 & BV
  2.from 1/2 "-4"
  3. 0.3 USD / PCS

  SCH 40 челични цевки и фитинг БС навој цевка брадавиците:

   

   

   

  Информации за претпријатието

   

   1. ПОДАТОЦИ ФАБРИКА

   

   

   

  2. работилницата:

   

  со повеќе од 1500 работници работилница, имаме повеќе од 10 работилница.

  полно автоматска линија за производство

   

   

   

  Пакување и испорака

   3. ПАКУВАЊЕ:

  многу различни тип на пакет. може да прилагодување врз основа на барања.

   

   

  Опис на производот

   4. Машински податоци:

   

   

   

   

  нашите услуги

   5. ИНФОРМАЦИИ ЗА КОНТАКТ:

   

  6.Certification:

   

   

  7.Productes:

   

   


 • Тема:
 • Следно:

 • Поврзани производи